TPVCA draudimas – daugiau naudų nei galėjote pagalvoti

Dažnas skundžiasi, kad privalomasis transporto priemonės draudimas (TPVCA) atsiperka gana retais atvejais, tačiau kiekvienais metais kainuoja nemažai. Kaip yra iš tiesų? Dažniausiai žmonės nežino, kiek tiksliai privalumų jie gauna pasirinkdami privalomąjį transporto priemonės draudimą. Išsiaiškinti padės konsultatai. TPVCA draudimas yra ne tik privalomas, bet ir iš tiesų reikalingas, o ypač tiems, kurie savo mašina naudojasi kasdien, daug keliauja, gyvena didmiesčiuose, kur eismo sąlygos dažnai būna sudėtingos.

Kol vienos įmonės išties siūlo labai mažai galimybių, tuo tarpu kitos džiugina labai plačia paslaugų sfera. O ir automobilio draudimo skaičiuoklė padės įvertinti, kad palyginus su nauda – Jūsų įmokos gana mažos.

TPVCA draudimas gali būti kur kas įvairesnis nei galėjote pagalvoti. Daugeliui atrodo, kad  pasinaudojus šia paslauga transporto priemonė bus apdraudžiama tik avarijų atveju ir esmė, kad draudžiama civilinė vairuotojo atsakomybė. Visgi, šiais laikais draudimai siūlo kur kas daugiau galimybių, paprasčiausiai, nori klientams palengvinti gyvenimą.

Ar žinojote, kad kartu su transporto priemonės draudimu nuo auto įvykių, kaip papildomą paslaugą galite gauti:

  • Techninė pagalba kelyje 24/7.
  • Papildomas draudimas teikimas įvykiui su dviračiu.
  • Papildomas draudimas teikimas įvykiui su paspirtuku.
  • Papildomas draudimas teikimas įvykiui su riedučiais.
  • Papildomas draudimas teikimas įvykiui su riedlente.
  • Papildomas draudimas teikimas įvykiui su riedžiu.

Jeigu norite papildomų naudų – rinkitės tą draudimą, kuris jas teikia.

Papildomai siūlome įvertinti draudimo internetu paslaugą, kuri padės sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu niekur neišėjus iš namų apsidrausti savo transporto priemonę, o kai kuriais atvejais –  ir save. Sutaupyti laiko padės TPVCA skaičiuoklė, kuria galite pasinaudoti tiesiog internetu ir tokiu būdu pasilyginti ir įvertinti kainas. Daugelis draudimų teikia kompleksines paslaugas ir vienu kartu užsisakius daugiau – pavyks sumokėti mažiau. Žinoma, bet kuriuo atveju būtinai pasikonsultuokite su draudėju,  nors ir nuotoliniu būdu, kad žinotumėte visas smulkmenas, kad įvertintumėte, kokiu atveju draudimas yra suteikiamas ir kokiu atveju gausite išmokas. Žinojimas labai palengvina pasirinkimą.

Automobilio draudimo skaičiuoklė – pirmas žingsnis, kurį turite padaryti. Antrasis – susižinoti visas naudas, kurias Jums siūlo auto draudimas. Tokiu atveju pavyks pilnai jomis pasinaudoti ir jaustis ramiu, kad viskas, ko reikia, bus padaryta tvarkingai nuo A iki Ž.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *