TOP 3 geriausi sporto klubai Vilniuje

Maisto papildai

Tikriausiai ne vienas iš mūsų savaitės viduryje yra pasakęs: nuo pirmadienio eisiu sportuoti. Ši mintis lydi daugelį ne tik savaitės viduryje, bet ir prieš rugsėjo 1 d., prieš Naujuosius metus, prieš gimtadienius ar kitas svarbias datas, kurios, kaip manome, pakeis ar galėtų pakeisti mūsų gyvenimą. Tokia yra ta žmonių psichologija ir nieko blogo nusimatyti datą, nuo kada pradėsi keistis. Visgi, nusimačius reikia to neatidėti ir pradėti siekti tikslų kuo greičiau. Tam, kad jų siekti būtų paprasčiau, o gyvenimas greičiau judėtų norima linkme, pateikiame kelių sporto klubų sąrašą Vilniuje, kuriuos verta lankyti.

Sporto klubai Vilniuje

Vienareikšmiškai teigti, kad šiame sąraše atsidūrę sporto klubai yra geriausi Vilniuje tikrai negalima, tačiau į juos tikrai verta užsukti apsižvalgyti ir gal net pasiimti nuolatinę narystę.

„People Fitness“

1. „People Fitness“ – Vilniuje atsidaręs dar tik keli metai, tačiau tikrai spėjęs pavergti daugelio sportuojančių širdis. Vienas sporto klubas yra įsikūręs „Panorama“ prekybos centre, o kitas – Žirmūnuose, todėl lokacijos atžvilgiu tikrai patogu juos lankyti aplink gyvenantiems ar dirbantiems žmonėms. „People Fitness“ sporto klubas siūlo ne tik naują treniruoklių salę, bet ir įvairaus pobūdžio grupines treniruotes, sportinį vandenį. Jeigu negalite apsispręsti, ar šis sporto klubas jums, tai išbandykite jį net tris dienas nemokamai – šią galimybę suteikia pats sporto klubas.

„Impuls“

2. „Impuls“ – jau daug metų egzistuojantis sporto klubo ženklas, atidaręs ne vieną sporto klubą Vilniuje. Tai vienas žinomiausių sporto klubų, mylimas žmonių ne tik dėl sporto salės, bet ir kitų paslaugų, tokių kaip baseino ar saunų zona. „Impuls“ pritraukia norinčius ir pasportuoti, ir pasilepinti pirčių bei vandens teikiamais malonumais, atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar tiesiog norinčius praleisti laiką su šeima.

„MyFitness“

3. „MyFitness“ – visai neseniai duris vilniečiams atvėręs sporto klubas kviečia užeiti į visiškai naują treniruoklių salę ir išbandyti savo jėgas būtent pas juos. Nors nuolatinė kaina gali pasirodyti didoka, tačiau sporto klubas siūlo tikrai geras sąlygas, o geriausia tai, kad salės nuo žmonių nėra sausakimšos, todėl jeigu mėgstate erdvę ir sportuoti nieko netrukdomi – drąsiai užsukite į „MyFitness“. Šalia šio sporto klubo yra įsikūrusi ir maisto papildų parduotuvė „Apolono papildai“. Tai itin patogu tiems, kurie sportuoja ir vartoja papildus, todėl lankydami šį sporto klubą visada pakeliui galėsite užsukti į parduotuvę pasipildyti savo papildų atsargas. Jeigu norite įsigyti maisto papildų, tačiau važiuoti iki fizinės parduotuvės jums per toli, tai galite padaryti ir internetu. Užsukite į internetinę apolono papildų parduotuvę ir apsidairykite bei įsigykite reikiamų prekių. Daugiau informacijos galite rasti šiuo internetiniu adresu: https://apolonopapildai.lt/55-maisto-papildai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *