Patarimai prieš vykstant į kelionę

Planuojate kelionę ir norite būti tikri, kad viskas eisis pagal planą? O gal kelionė ne už akių ir norite pasitikrinti ar viską kas reikalinga jau padaryta? Jei taip, tai žemiau pateiksime keletą aspektų, kuriuos būtina prisiminti ir patikrinti prieš vykstant į kelionę.

Ką svarbu nepamiršti?

Keli patarimai galintys padėti įvykus nelaimei svetimoje šalyje:

  1. Patikrinkite ar visi kelionei reikalingi dokumentai vis dar galiojantys. Svarbu patikrinti ar Jūsų pasas galios bent kelis mėnesius nuo išvykimo, jei ne patartina jį kuo skubiau prasitęsti. Taip pat svarbu turėti kelionės draudimą. Jei tokio neturite patartina apsilankyti https://www.ld.lt/keliones-draudimas, kur jūs gausite individualų pasiūlymą puikiai tinkantį Jūsų atveju.
  2. Turint visus dokumentus pravartu pasidaryti jų kopijas. Tai palengvins situaciją jei netyčia pamestumėte originalus.
  3. Turėti papildomų pinigų. Tai gali pagelbėti įvykus nelaimei (atšaukus ar nukėlus skrydžiui).
  4. Vykstant į egzotinę šalį svarbu pasitikrinti sveikatą bei pasidomėti, kokie skiepai yra privalomi, norint apsisaugoti nuo galimų ligų.
  5. Pasitikrinkite ar Jūsų bagažui turite tinkamą lagaminą. Svarbu pasidomėti Jūsų avialinijų sąlygomis dėl lagamino (svoris, išmatavimai ir kiekis).
  6. Pasidomėti šalimi į kurią vykstate. Svarbu suprasti šalies kultūrą ir tradicijas, nes jos gali skirtis nuo mums įprastų. Dauguma šalių riboja eksporto prekes, tai yra, ne visos suvenyrinės prekės įsigytos svetur, gali būti skraidinamos namo. Bandant tai padaryti galite gauti baudą.
  7. Išsisaugokite reikalingą informaciją (viešbučio adresas bei telefono numeris) telefone bei turėkite popierinį variantą atsargai.

Taigi, ruošiantis kelionei svarbu ją suplanuoti iki smulkmenų. Tai leis kelionės metu jaustis saugiai ir ramiai, net įvykus nelaimei, nes viskuo pasirūpinta iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *