Must have programėlės telefone keliaujantiems

Kiek daug galimybių turi šiandieniniai keliautojai! Regis, taip neseniai buvo keliaujama su popieriniais žemėlapiais, o šiandien turime platų navigacijų pasirinkimą, internete pažeriama daugybė lankytinų objektų ten, kur vykstame, nakvynę galime užsisakyti vos per kelias akimirkas ir net prieš pat atvykstant, o kelionių įspūdžiais per sekundę galime pasidalyti ne tik su pačiais artimiausiais, tačiau ir plačiu sekėjų būriu. Tai suteikia internetas bei išmanieji prietaisai. Tad kokias programėles tikrai verta turėti savo telefone keliaujant?

Google Translate

Programėlė bus nepamainoma, jei keliaujate į šalį, kurios kalbos nemokate. Google Translate suteikia keliautojams itin daug galimybių tiek bendraujant, tiek verčiant užrašus ir kt. Galite versti tekstą jį užrašydami ar pasakę balsu, galite fotografuoti ir versti tekstą į norimą kalbą, pavyzdžiui, kelio ženklus, informaciją viešajame transporte, valgiaraščius ir kt.

PackPoint

Programėlė bus didžiulė pagalba tiems, kurie lagaminą kelionei kraunasi likus vos kelioms valandoms iki išvykimo. Jei priklausote šiai keliautojų grupei, turbūt sutiksite, kad dažnu atveju kažkas svarbaus taip ir lieka namuose, tiesa? Tad ši programėlė pasirūpins, kad pasiimtumėte viską, ko reikia. Suveskite į ją kelionės duomenis ir programėlė sudarys sąrašą, ką reikia imti. Jį galėsite koreguoti pagal asmeninius poreikius. Dėkite varneles, kai daiktas jau atsiduria lagamine

XE Currency

Tai – valiutų kursų programėlė, kuria naudodamiesi itin operatyviai apskaičiuosite kainas kitas valiuta, paversite vietinę valiutą į eurus ar kitą Jums reikalingą. Programėlė pasiteisins bet kurioje šalyje, kurioje yra kita valiuta, o ypač tada, jei keliaujama per kelias šalis. Puiku tai, kad programėlei nereikia interneto ryšio (tik kursams atnaujinti)

Žemėlapiai

Google Maps, Maps.me, Sygic ir pan. – žemėlapių programėlių, navigacijų yra daug, tad išsirinkite, kas patogiausia Jums. Kai kurioms nereikalingas interneto ryšys (prieš tai reikia parsisiųsti žemėlapius). Rinkitės programėlę, kuri ne tik padės sudaryti maršrutą, tačiau ir suras vietas pavalgyti, apsipirkti, stovėjimo aikšteles, lankytinus objektus ir kt.

Tiesa, kelionėje pagelbės ir WiFi Map, padėsianti rasti artimiausią prieigą prie interneto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *