Kokia avalynė pravers keliaujant į šiltus kraštus?

Ne paslaptis, jog ruošiantis kelionei tikrai dažnas žmogus patiria stresą. Visas pasiruošimo procesas reikalauja nemažai laiko ir pastangų, kadangi tikrai nė vienam nesinori kažko užmiršti. Negana to, ypač daug papildomų apmąstymų moterims kelia jų apranga ir avalynė – gi norisi atrodyti ne tik gražiai, bet ir patogiai. Kad būtų kiek lengviau apsispręsti, šiame straipsnyje ir pakalbėsime būtent apie avalynę bei kokias batų poras reikėtų įsidėti į lagaminą, keliaujant į šiltus kraštus. 

Espadrilės

Espadrilės – tai vienas geriausių avalynės pasirinkimų vasarai. Jos yra pagamintos iš plonos medžiagos, dažniausiai medvilnės, leidžiančios odai kvėpuoti. Espadrilių padas labai dažnai yra pintas, plokščias ir gana lankstus. Žmonės itin pamilo šią avalynę dėl to, nes jos ne tik atrodo itin stilingai bei tinka prie bet kokių vasarinių rūbų, bet ir yra be galo lengvos, todėl avint jas galima nueiti tikrai ne vieną kilometrą. 

Vandens batai

Jei ruošiatės keliauti į šiltus kraštus, didelė tikimybė, jog praleisite kažkiek laiko prie vandens ar vandenyje. Kadangi tikrai neretai tokio tipo kurortiniuose miestuose paplūdimiai yra visai kitokie nei mūsų pajūryje, t.y. akmenuoti ir uolėti, basomis čia vaikščioti nerekomenduojama dėl pavojaus susižeisti. Kad viso to būtų galima išvengti ir galėtumėte pasidžiaugti visais vandens teikiamais malonumais, iš anksto pasirūpinkite vandens batais, kurie leis patogiai vaikščioti palei krantą. 

Sportiniai bateliai

Dar vieni batai, kurie tikrai gali puikiai pasitarnauti kelionėje – sportiniai bateliai. Ypač jie pravers tais atvejais, jei nusimato ekskursijos ar jei patys planuojate geriau susipažinti su vieta, kurioje ketinate poilsiauti. Žinoma, norint didesnio komforto, vertėtų rinktis kuo lengvesnius, lankstaus pado ir gana pralaidžios medžiagos sportinius batelius. Tokiu būdu tikrai bus kur kas lengviau tyrinėti aplinką, o pėda nekais ir taip neprakaituos. 

Mokasinai

Iš tiesų mokasinai gali būti puiki alternatyva tiems žmonėms, kurie nemėgsta espadrilių. Ši avalynė yra pagaminta iš jau kiek tvirtesnės nei medvilnė medžiagos, dažniausiai verstos odos ir turi itin lankstų, patogų padą. Ji taip pat avima basomis kojomis, kas vasarą yra labai patogu, arba gali būti papildomai mūvimos taip vadinamos kojinės – pėdutės, kurių nesimatytų iš išorės. 

Aukštakulniai

Jeigu galvojate, jog kelionėje tikrai turėsite bent vieną romantišką vakarienę restorane, tuomet būtinai pagalvokite ir apie aukštakulnių įsidėjimą į lagaminą. Aukštakulniai iš karto gali suteikti visai kitokį bendrą vaizdą – įnešti daugiau elegancijos, grakštumo bei lengvumo. Žinoma, aukštakulnių kelionėje tikrai nerekomenduojama avėti kasdien, tačiau, jei yra proga, kodėl gi nepasipuošus?

Taigi, tikimės, jog šis parengtas sąrašas padės lengviau nuspręsti, kurias gi batų poras pasiimti į kelionę. Turėkite galvoje, jog tikrai nebūtinai reikia imti jas visas, tiesiog išsirinkti jums priimtiniausius ir patogiausius variantus. Gerų atostogų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *