Kodėl pirmosios pagalbos mokymai yra reikalingi?

vairuoti.lt

Kiekvienas už savo ir kitų eismo dalyvių gyvybę atsakomybę jaučiantis būsimasis vairuotojas turėtų išklausyti pirmosios pagalbos mokymus ne tik dėl to, kad kitokiu atveju negalės gauti vairuotojo pažymėjimo, bet ir dėl bendros saugesnės erdvės kūrimo. Norintys pirmosios pagalbos mokymus išklausyti Šiauliuose bei Radviliškyje tai padaryti kviečiami pas mus, JAGO vairavimo mokykoje. 

Ką išmoksite pirmosios pagalbos mokymų metu?

Pirmosios pagalbos kursų pažymėjimas yra būtinas vykstant į VĮ „Regitra“ laikyti bet kurios kategorijos teorijos ir praktikos vairavimo egzaminus. Pirmosios pagalbos kursai yra paremti ne tik teoriniu, bet ir praktiniu informacijos perdavimo modeliu, todėl išklausę juos pagalbą suteikti mokėsite ir patys. Pirmosios pagalbos mokymų metu išmoksite atpažinti situacijas, kuriose žmogaus gyvybei gresia pavojus, ir sužinosite, kaip tokiose situacijose elgtis. Sužinosite ne tik kaip atlikti pirminį gaivinimą, bet ir patys gebėsite kontroliuoti savo emocinę būseną nenumatytų situacijų metu. Tinkamai suteikdami pirminę pagalbą medikams dar nespėjus atvykti jūs galėsite išgelbėti kito žmogaus gyvybę.

Kas gali lankyti šiuos kursus?

Užsiregistruoti į šiuos pirmosios pagalbos kursus galite dar nesulaukę 18 metų. Taip ir patys sutaupysite laiko, kurio jums prireiks pradedant lankyti teorinės ar praktinės dalies mokymus. Galiausiai, nuoseklus mokymasis ir ruošimasis sumažins jūsų bendrą streso lygį lemtingąją egzamino dieną – būsite viską išmokę palaipsniui. Būsimieji vairuotojai, lankantys mokymus kitose vairavimo mokyklose, vis vien gali užsirašyti į pirmosios pagalbos mokymus JAGO vairavimo mokykloje Šiauliuose bei Radviliškyje.

Vairavimo instruktorių išsirinkti padės atsiliepimai

Jei vairavimo praktikos egzaminui ruošiatės nuosekliai, išklausius pirmosios pagalbos mokymus vis artėja teorinė bei praktinė vairavimo mokymų dalys. Svarbu suprasti, kad mokymų metu jūs neturite visų reikiamų įgūdžių saugiam dalyvavimui eisme, todėl turite būti kantrūs, norėdami panaikinti kitų eismo dalyvių gyvybėms pavojų keliančias spragas. Mokymosi metu jūsų pasirinktam vairavimo instruktoriui tenka didžiausia atsakomybė dėl mokinio padaromų klaidų, o būtent dėl šios priežasties yra svarbi atitinkama disciplina, kurią jus vairuoti mokantis specialistas sukurs pamokų metu. Visgi, vairavimo instruktorių yra nemažai, todėl kartais gali būti sunku išsirinkti tą, kuris mokys jus. Vairavimo instruktorių dažniausiai renkamės pagal vairavimo mokyklos, kurioje specialistas dirba, atsiliepimus arba užsiėmimų kainą. Vairavimo mokyklos Šiauliuose atsiliepimai gali pagelbėti aplinkinių gyventojų ar vietinių sprendimui.

Jei jau sudalyvavote visuose praktinio mokymo užsiėmimuose, visada galite ir patys palikti atsiliepimą. Tai ne tik padės kitiems būsimiems vairuotojams, bet ir vairavimo mokyklose dirbantiems specialistams tobulėti – sulaukti grįžtamojo ryšio niekad nepakenks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *