Kelionė su nameliu ant ratų: ką reikėtų patikrinti namelio viduje prieš pradedant kelionę?

Yra galimybė keliauti priimtinu greičiu, ne tik turint visus reikalingus daiktus po ranka, bet ir vieta apsistoti – paprastai atostogaujant su kemperiais – nameliais ant ratų. Didėjant neapibrėžtumui keliaujant lėktuvu, autobusu ar traukiniu, pastarasis šiais metais išpopuliarėjo.

Kemperių savininkai skaičiuoja, kad norinčių išsinuomoti tokias transporto priemones skaičius šią vasarą išaugo kelis kartus, be to, laukia dar ir šiltas ruduo. Septyni iš dešimties Lietuvos gyventojų, niekada nekeliavę su mobiliaisiais namais, jau planuoja tokias atostogas. Tai ne tik patogios, bet ir praktiškos atostogos, kurias privalo išbandyti kiekvienas.

Vis dėlto šis keliavimo būdas dažnam lietuviui dar nėra įprastas, tad  kyla klausimų – kam pasiruošti ir ką būtina žinoti?

Įvertinkite savo poreikius ir tam pasiruoškite. Nors iš pirmo žvilgsnio tarp universalų, namelių ant ratų ar namelių nėra didelio skirtumo, kiekvienas turi savų privalumų ir trūkumų. Žinoma, svarbu žinoti, kad norint vairuoti populiariausius automobilius pakanka B klasės vairuotojo pažymėjimo, taip pat galima vairuoti ir automobilius bei kemperius. Automobilis su miegamąja vieta leidžia greitai ir lengvai pasiekti visus kelionėje gabenamus daiktus. Be to, jis dažnai vadinamas saugesniu ir patogesniu kelionės variantu. Kita vertus, dėl didesnio dydžio vairuoti tokią transporto priemonę gali būti sunkiau. Atrodo, kad nameliai ant ratų yra lankstesnis pasirinkimas. Pavyzdžiui, galite palikti priekabą stovykloje ir važiuoti  į lankytinas vietas.

Baldų tvirtinimo detalės – kemperyje yra būtinos. Jei norite patys susirinkti baldus iš laminuotų medienos drožlių plokščių ar natūralios medienos, jums prireiks įvairių baldų tvirtinimo detalių. Įvairūs baldų tvirtinimo elementai gali būti skirti arba paties baldo surinkimui, arba jo pritvirtinimui prie sienos. Baldų tvirtinimas prie sienos yra svarbus tuo atveju, jei gaminate aukštą, siaurą baldą, kuris nėra labai stabilus. Patikimai pritvirtinę prie sienos apsaugosite save, savo vaikus ir augintinius nuo galimybės nuversti baldą ir susižeisti. Tvirtinimo detalės baldams mūsų parduotuvėje pačios įvairiausios – nuo baldinių varžtų, veržlių, medinių kaiščių, iki dekoratyvinių kepurėlių varžtams paslėpti ir lipnių veltinių baldų kojelėms. Reikalingi ir laidų kabelio laikikliai. Elektros kabelio laikikliai arba laidų laikikliai, tai tvirtinimo detalės, sudarytos iš plastikinės U formos detalės ir specialios tvirtinimo vinutės. Kabelio laikikliai puikiai tinka įvairaus dydžio laidų tvirtinimui prie sienos ar lubų. Kabelių laikikliai gali būti skirtingų dydžių, taip pat skirtingų spalvų. Susipažinkite su mūsų e. parduotuvės pasiūla ir įsigykite jums tinkamus tvirtinimo elementus! Daugiau rasite čia: https://torx.lt/produktai/kabelio-laikikliai/ 

Nepamirškite, kad reikia pasiimti reikalingiausius daiktus. Tiesa, taip keliaujant galima daug sutaupyti ne tik dėl to, kad nereikia sukti galvos dėl apgyvendinimo, bet ir dėl papildomų atostogų atributų. Galbūt pagrindinė priežastis, kodėl pasirinktas šis kelionės būdas, yra ta, kad galima turėti su savimi visus norimus daiktus. Tai ypač patogu keliaujant su šeima. Dabar beveik kiekvienas kemperis turi nedidelę virtuvę ir vonios kambarį su tualetu. Dauguma reikalingų prietaisų varoma dujomis arba elektra. Bagažinės erdvėje gali būti ne tik medicinos reikmenys, drabužiai ar maistas, bet ir kempingo reikmenys, lauko baldai, laužai ar kepsninės, meškerės, dviračiai ir net irklentės.

Maršruto pasirinkimas irgi yra svarbus. Kelionės ant ratų niekada negali būti galvojamos dėl spontaniškumo, tačiau šiuo sunkiu metu labai svarbu, kad visos šeimos bent iš dalies apsvarstytų savo maršrutus ir žinotų, ką pasiruošti. Kelionės su kemperiais leidžia patiems planuoti ir keisti maršrutą net jau prasidėjus atostogoms, sustoti ir pasimėgauti vaizdais, naujais įspūdžiais, o persigalvojus – apsisukti ir patraukti namų link.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *