Kaip kelionėje susirasti erotinių nuotykių?

Atlikti tyrimai rodo, kad atostogos ir kelionės yra tas metas, kai žmonės yra linkę leistis į erotinius nuotykius. Naujai užmegztos pažintys ir su jomis atsiradusios patirtys dažniausiai telpa sakinyje „velniškai smagu prisiminti, bet gėda papasakoti“.

Kas dažniausiai ieško erotinių nuotykių kelionėse?

Įprasta manyti, kad erotinių nuotykių kelionėse dažniausiai ieško jauni vyrai. Na, vyrai tikrai nevengia tokių nuotykių, tačiau nuo jų mažai atsilieka, o kartais juos net ir lenkia moterys. Ši tendencija ypač išryškėjo po beveik trejus metus trukusių ribojimų, susijusių su Covid-19 pandemija: noras išsilaisvinti iš trejus metus trunkančios socialinės, o kartai net emocinės izoliacijos skatina įvairaus amžiaus žmones laužyti savo moralines normas, leidžiantis į tokio pobūdžio nuotykius.

Ar sunku rasti erotinių nuotykių kelionėje?

Pažinčių svetainių atliktų apklausų analizė rodo, kad susirasti erotinių pažinčių kelionių metu yra pakankamai paprasta. Moraliniai pančiai ypač atlaisvėja, keliaujant į užsienio šalis. Atotrūkis nuo rutinos, nauja aplinka, daugybė atsipalaidavusių žmonių ir faktas, kad gimtinėje niekas apie tavo nuotykius nesužinos, ne vieną abiejų lyčių atstovą skatina „nusikalsti“ nusistovėjusioms moralės normoms ir leistis į trumpą, bet dažnai svaiginantį erotinį nuotykį, kurį dažniausiai įprasta vadinti kurortiniu romanu. Barai, naktiniai klubai, baseinai, paplūdimiai, sporto salės, SPA salonai ir t. t. yra tie medžioklės plotai, kuriuose, anot respondentų, lengvą rasti žavią tokio nuotykio dalyvę arba patrauklų dalyvį, priklausomai nuo to, kas ko ieško.

Kaip pasiruošti erotiniam nuotykiui kelionėje?

Pasiruošti tam, kas labai dažnai įvyksta spontaniškai, yra gana nerealu, tačiau patyrę tokių nuotykių ieškotojai teigia pasirūpinantys vienu paprastu ginklu, padedančiu sulaukti ženkliai daugiau priešingos arba tos pačios lyties atstovų dėmesio. Ar žinote, koks tai ginklas? Visiškai teisingai! Tai cheminiu junginių magija vadinami feromoninai kvepalai, kurių unikalios kompozicijos aromatas, veikdamas žmogaus psichiką, sukelia malonius jausmus. Į tokių kvepalų aromatą tiek vyrai, tiek moterys reaguoja nesąmoningai, o jų veiksmingumui atsispirti yra tikrai sunku.

Kuo ypatingi feromoniniai kvepalai?

Feromoniniai kvepalai ph – tai, kaip jau buvo minėta, yra kvepalai, kurie padeda lengviau „prisivilioti“ ir suvilioti patinkantį žmogų. Susintetinta chemine medžiaga feromonais praturtinti kvepalai juos užuodžiantiems žmonėms tarsi signalizuoja apie šalia esančio vyro drąsą, stiprybę, brandą ir pasitikėjimą savimi arba greta esančios moters paslaptingumą, gundančią aurą, žavesį ir gebėjimą lengvu judesiu aplink save sukurti erotinio jaudulio prisotintą, kraują kaitinančią atmosferą. Trumpai tariant, feromoniniai kvepalai ph, tiksliau kvepaluose esanti tam tikra feromonų koncentracija, suteikia jais pasikvėpinusiam asmeniui papildomo seksualinio atraktyvumo.

Feromoniniai kvepalai yra skirstomi į tuos, kuriais patartina kvėpintis dienos metu, ir tuos, kurie labiausiai tinka vakarui. Feromoninių kvepalų aromatų įvairovė yra didelė, todėl lengvai rasite tokius, kurie tiks išskirtiniam jūsų skoniui, o tuo pačiu turėsite slaptą ginklą, atveriantį jums daugumą kelių tiek socialinėje, tiek erotinėje aplinkoje.

Erotinis masažas kelionėje. Ar tai realu?

Respondentai, dalyvavę pažinčių svetainių atliktose apklausose, teigia, kad erotinis masažas atostogų romano metu yra realus ir netgi labai dažnas dalykas. Patyrę nuotykių ieškotojai teigia iš anksto pasirūpinantys net tam reikiamomis priemonėmis, t. y., masažiniais aliejais, kurių didelį asortimentą galima rasti ir adresu www.aistra.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *