Kur keliauti Europoje?

Nors šiais laikais beveik kiekvienas gali sau leisti keliauti po visą pasaulį, kadangi puslapyje skrydis.lt rasite labai daug pigių skrydžių bilietų, tačiau pirmiausia siūlome apsidairyti aplinkui. Juk neverta keliauti į kita kontinentą, kol gerai nepažinote Europos, kuri yra tokia plati, tokia spalvinga ir įvairi.

Kur keliauti Europoje?

Galimybių labai daug ir dažniausiai jos apsiriboja keliais esminiais niuansais:

  • Koks yra Jūsų biudžetas?
  • Kiek laiko galite keliauti?
  • Kokio pobūdžio atostogų norite?

Kol vieni siekia aktyviai keliauti ir nuolatos lankyti įvairiausias vietas, tuo tarpu kiti renkasi gulėjimą prie baseino.

Štai jeigu norite pamatyti nuostabią gamtą, kuri Jums paliks neišdildomą įspūdį – tokiu atveju siūlome apsilankyti Islandijoje. Ieškantiems nuostabaus klimato ir tuo pačiu prabanga kvepiančio miesto – siūlome Valetą, kuri yra Maltos sostinė. O jeigu mėgstate kažką paprastesnio ir norite nuvykę į šalį jaustis labai turtingi – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra rytų Europos šalys: Ukraina, Baltarusija ir daugelis kitų.

Taip pat nuostabūs dalykai visai greta esančioje Lenkijoje. Ar teko būti Zakopanėje? Nuostabi vieta ir tikrai daugelis nustemba, kad Lenkija yra tokia graži. Taip pat dažniausiai akis patraukia ir Skandinavų šalys, kurios būdamos tokios paprastos tuo pačiu yra tokios ypatingos ir labai įdomios: Norvegija, Suomija, Švedija… Toliau keliaujame į pietus ir čia Jūsų laukia Ispanija, Italija bei Graikija.

Europa labai plati bei įvairi. Kai jausitės, kad ją gerai pažįstate – siūlome keliauti toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *