Keliaujančios moters kosmetinė. Kas joje turi būti?

Kelionės atgaivina kūną ir sielą, tad jeigu tik turite laiko – kuo skubiau griebkite kuprinę ir pasileiskite į nuotykių kupinas dienas. Ir net jeigu šią vasarą bus galima keliauti tik Lietuvos ribose dėl Korona viruso – nenusiminkite, kadangi mūsų šalis yra labai graži ir tikrai turi ką pasiūlyti kiekvienam.

Tokia jau tendencija, kad moterys dažniausiai kelionių metu su savimi vežasi kur kas daugiau daiktų nei vyrai. Tiesiog jos nori būti visada pasiruošusios, tad pateiksime paruoštukę ir nurodysime svarbiausius daiktus, kurie turi būti keliaujančios moters kosmetinėje.

Ar dekoratyvinė kosmetika yra reikalinga?

Kiekviena moteris gali atsakyti į šį klausimą skirtingai, kadangi kol vienos kelionių metu naudoja didelius jos kiekius, kadangi tik taip atrodo gražios, tuo tarpu kitos vengia, kadangi dažniausiai dėl per didelio fizinio aktyvumo palaikyti makiažą tvarkingą – labai sunku.

Visgi, nusprendus, kad reikia bent svarbiausių priemonių – būtinai reikalinga pudra, tušas, fiksatorius. Tik tiek, kad kiekviena moteris galėtų paryškinusi savo veido bruožus atrodyti įspūdingiau.

Pleistriukai ir svarbiausi vaistai

Kelionių metu taip pat svarbu pasirūpinti pleistrais bei vaistais, kurių, tikimės, Jums nereikės. Tokiu atveju kai kojos bus nutrintos, o galvą įsiskaudės nuo karščio – diskomfortą bus galima greitai ir paprastai panaikinti.

Manikiūro priemonės

Žinoma, kelionių metu niekas neturi laiko daryti manikiūro, tačiau šios priemonės dažniausiai padeda susitvarkyti su kitais darbais. Štai todėl siūlome su savimi turėti mini žirkles, kramtukus ir net adatą su siūlu, kuri gali padėti išspręsti kelionės metu atsiradusias problemas.

Drėgnos servetėlės 

Ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai dažniausiai juokiasi, kad drėgnos servetėles yra dievo išradimas. Paprasčiausiai jos padeda palaikyti higieną kad ir kur esate. Štai todėl jas visada reikia turėti su savimi. Rinkitės kuo natūralesnes, be jokių kvapiklių.

Odos priežiūros priemonės

Galiausiai, kelionių metu reikia nepamiršti pasirūpinti savo oda, kadangi dažniausiai kur kas greičiau pavargstama, tiek ji, tiek visas kūnas gauna kur kas daugiau apkrovos. Štai todėl pasirūpinkite kremais, serumais veidui bei visam kūnui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *