Barselona – vienas populiariausių miestų Europoje

Barselona – antras pagal dydį Ispanijos miestas, kuris kasmet pritraukia dešimtis milijonų turistų. Ir viskas tikrai ne veltui, šis miestas žinomas dėl architektūros, sporto ir kitų didelių bei reikšmingų pasiekimų. Barselona išsidėsčiusi Ispanijos šiaurės rytuose ir yra Katalonijos regiono sostinė. Šiame mieste gyvena daugiau nei pusantro milijono gyventojų.

Ką verta aplankyti Barselonoje?

Mėgstantys miesto gyvenimą keliautojai apsilankę šiame mieste tikrai nenusivils. Architektūra, muziejai, katedros čia išties įspūdingos. Verta aplankyti Šv. Šeimos bažnyčią – ji tikras meno šedevras, taip pat ir Triumfo arką, Guell parką, La Rambla gatvę, kuri yra viena garsiausių. Užsukite į gotikos kvartalą – gatvelės ir pastatai tikrai paliks įspūdį architektūros mėgėjams. Daugiau nei 7 milijardus įvairiausių formų ir spalvų turintis šokantis fontanas – viena žymiausių vietų Barselonoje. Parc de la Ciutadella – viena iš nedaugelio žaliųjų zonų Barselonoje. Taip pat verta aplankyti paplūdimius, kurie čia įsikūrę visai mieste – tai nemokama atrakcija, kuri paliks didelį įspūdį. Taip pat verta užsukti į pagrindinę centrinę Katalonijos aikštę, paklaidžioti po senamiestį, aplankyti Barselonos katedrą arba pasidairyti po Plaça Reial įspūdingo grožio aikštę. Taip pat vienas lankomiausių ir vertas dėmesio objektų – „Barcelona“ stadionas, kuris talpina 100 000 lankytojų ir yra didžiausias privatus stadionas pasaulyje.

Neįtikėtini faktai apie Barseloną

Įdomūs faktas apie Barselonoje gyvenančius žmonės yra, jog jie prasti vairuotojai. Automobilių avarijos ar kiti su jais susiję incidentai įvyksta čia kas 19 sekundžių. Na, o savaitgaliais šis skaičius išauga iki 10 auto įvykių kas sekundę, todėl žmonės čia mieliau renkasi vaikščiojimą.
Barselonoje yra 7 paplūdimiai, dalis jų laikomos gražiausiais Europoje.
Gatve Portal de l’Àngel kas valandą praeina 3 500 žmonių, tai judriausia gatvė Ispanijoje.
Šv. Šeimos bažnyčia yra nuolat statoma, tai taip pat įdomu kadangi pradėta statyti ji 1882 metais.

Ką būtina žinoti?

Keliaujantiems į Barseloną reiktų žinoti, jog kainos šiame mieste didelės, kuo arčiau miesto centro tuo jos labiau neįkandamesnės. Planuojant kelionę iš anksto sutaupysite, kadangi iš anksto galite pasirūpinti skrydžiais, apgyvendinimu bei lankytinų objekto planu, kuris padės Jums laikytis plano ir išvengti netikėtumų. Tiesioginis skrydis į Barseloną sutaupys Jums ne tik laiko bet ir lėšų vos kelių mygtukų paspaudimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *