Pirmas kartas klube. Kaip pasiruošti?

Anksčiau arba vėliau ateina metas, kai žmogus išdrįsta apsilankyti naktiniame klube. Vieniems tai tampa labai gražia ir jaudinančia savaitgalio tradicija, kitiems tokia pramoga gali atrodyti per daug triukšminga ir ekstravertiška. 

Rinkitės tokias veiklas, kurios Jums įdomiausios. Visgi, jeigu atrodo, kad naktinis klubas tikrai tobulas pasirinkimas ir norite išbandyti apsilankymą jame – žemiau pateikiame kelis patarimus, kurie leis saugiai ir gerai jaustis tokioje vietoje.

Saugumas – svarbiausia

Kad ir kur lankotės – saugumas turi būti Jūsų prioritetas. Natūralu, kad naktinio gyvenimo ritmu saugumo sumažėja. Svaigina ne tik alkoholis, tačiau ir tamsa. Visgi, nepamirškite jo. Kaip apsisaugoti naktiniame klube? Kuo arčiau savęs laikyti asmeninius daiktus, vartoti tik saikingą kiekį alkoholio, negerti gėrimų iš kitų žmonių taurių, galiausiai, laikytis greta savo kompanijos. Verta sugalvoti ir sutartinius ženklus, kurie Jūsų kompanijoje reiškia pavojų.

Tinkama apranga

Iki šiol nėra vieningos nuomonės – kaip reikia rengtis klubuose. Vieni sako, kad svarbiausia yra neprovokuoti ir aukos pačios kaltos, kad netinkamos reputacijos žmonės prie jų eina. Tuo tarpu kiti teigia, kad noras rengtis laisvai ir atvirai – nėra nuodėmė. Tai jau kiekvieno pasirinkimas. Svarbiausia, žinoma, vis tiek laikytis tam tikro etiketo ir galbūt nerašytų taisyklių.

Asmeninių daiktų laikymas

Siūlome atsakingai pasirūpinti savo daiktais. Geriausia jų nelaikyti kišenėse. Tiek moterims, tiek vyrams verta pasidomėti įvairiais krepšeliais, kurie yra tokie maži, kad gali būti laikomi po drabužiais. 

Jokiu būdu nepalikite daiktų nesaugomose vietose. Dažniausiai klubai neatsako už daiktus, kurie buvo paliekami be priežiūros. Tai yra Jūsų atsakomybė. Kai kurie barai turi rakinamas spinteles, kuriose galima pasidėti asmeninius daiktus. Raktas yra mažesnis daiktas, tad jį kur kas patogiau nešiotis su savimi.

Vakaro programos 

Renkantis klubą reikia žiūrėti – kokios vakaro programos yra siūlomos. Kai kurie klubai tik įjungia muziką ir leidžia geriant kokteilius mėgautis savimi ir žmonėmis, kurie yra greta Jūsų. Kiti kur kas daugiau dėmesio skiria programai. Kviečia dainininkus, DJ, taip pat ir kitokius atlikėjus. Dažniausiai lankymasis tokiuose klubuose kainuoja. Tačiau kai programa yra įdomi bei įtraukianti – verta. Juk einama ne kasdien, tad ir mėgautis šauniu vakaru – reikia, kad ir kiek tai kainuoja.

Klubo pasirinkimas

Renkantis klubą, kuriame bus šėlstama – verta daugiau dėmesio skirti jo reputacijai. Kai kurie klubai labiau skirti užsieniečiams, juose labai mielai renkasi erasmus studentai. Kituose klubuose gali rinktis vyresnio amžiaus asmenys, kurie ieško antros pusės. 

Atsiliepimus galima rasti internete. Tai turėtų padėti Jums nuspręsti, kurioje vietoje bus noriai šėlstama iki ryto. Ir visiškai natūralu, kad teks išbandyti kelis klubus, kol galiausiai bus rastas labiausiai patinkantis.

Jeigu nežinote kur šėlti – Jūsų laukia naktinis klubas Vilniuje “Trinity”. Pramogos iki ryto, nuostabūs žmonės ir skanūs kokteiliai. Tai yra viskas, ko reikia, kad savaitgalio vakaras būtų neatsiejamas nuo geriausių potyrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *