Como ežeras – kodėl čia verta apsilankyti kiekvienam?

Ne paslaptis, jog pastaruoju metu Como ežeras tapo viena populiariausių kelionės krypčių ne tik pačioje Italijoje, bet ir visame pasaulyje. Iš tiesų ši vieta turi nemažai, ką pasiūlyti kiekvienam turistui – nuo pasakiškų vaizdų iki ežero pakrantėje įsikūrusių vietinių restoranėlių, tiekiančių skanų ir šviežią maistą. Visgi, jei dar nesate užtikrinti, ar tikrai verta aplankyti šią Italijos vietą, čia pateiksime daugiau priežasčių, kodėl bent kartą gyvenime čia reikėtų atvykti kiekvienam. 

Žadą atimantys vaizdai

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta aplankyti Como ežerą ir prie jo praleisti mažiausiai vieną dieną, neabejotinai yra nuostabus, žadą atimantis vaizdas, atsiveriantis šioje vietovėje. Como ežeras – tai Alpių kalnais apsuptas ežeras šiaurės Italijoje, Lombardijoje. Alpių kalnų viršūnės ir beveik 150 kvadratinių kilometrų ploto ežeras sukurs įspūdingą reginį, įstrigsiantį kiekvieno atmintyje. Grožėdamiesi gamta, čia nesunkiai rasite ramybę ir pamiršite visus kasdienius rūpesčius. Įsitikinti tuo patys galėsite tik tada, kai aplankysite šį rojaus kampelį!

Jaukūs kaimeliai

Nors Como ežeras yra nuostabus gamtos stebuklas, reikėtų nepamiršti paminėti ir jo pakrantėje įsikūrusių vaizdingų miestelių ir kaimelių, iš kurių atsiveria pasakiški peizažai bei kuriuose galima pasivaikščioti nuostabiomis ežero pakrantės promenadomis. Populiariausi miesteliai ir kaimeliai prie Como ežero: Como miestelis, Varenna, Bellagio, Menaggio, Nesso ar Tremezzina. Šiose vietovėse rasite daugybę restoranėlių, bei įspūdingų vilų su botanikos sodais, po kuriuos smagu pasivaikščioti ir taip gamtos apsuptyje praleisti laiką. 

Lengva pasiekti

Jei svarstote, kokiu būdu galėtumėte pasiekti Como ežerą, neverta pergyventi, kadangi jį nuo Italijos mados sostinės, Milano, skiria vos valanda kelio. Būtent dėl to daugelis žmonių apsistoja Milane ir iki Como ežero vyksta traukiniu. Toks kelionės būdas – labai patogus, kadangi traukiniai kursuoja gana dažnai. Taip pat, pasirinkę tokį tranpsortą, galėsite nesukti galvos dėl intensyvaus eismo ar kur priparkuoti automobilį. Tad, jei norite aplankyti Como ežerą, nieko nelaukite ir įsigykite lėktuvo bilietą į Milaną. Visą skrydžių tvarkaraštį galite rasti Skrendu.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *