Atostogos ir sekso turizmas

Gultas, kokoso kokteilis rankoje, saulėje nusvilę pečiai, palmės ir lengvas vos dengiantis tai ką turime gražiausio, maudymosi kostiumėlis – ko gali trūkti šiame sąraše? Ogi sekso.

Sekso turizmo legendos šnabžda apie Jamaikoje įsikūrūsį “Hedonism” viešbutį, kuriame svečiai nesigėdija vaikščioti su Ievos ir Adomo kostiumu. Jei pažiūrėtume ir pasidomėtume daugiau, tai galima sužinoti, kad “Hedonism” yra klasikiniai tropikų viešbučiai, kurie niekuo nesiskiria nuo viešbučio, kurį galime rasti pačiame pirmame papuolusiame į rankas kelionių agentūros lankstinuke – palmės, balti pastatai, daug saulės, gultai ir žinoma laimingi turistų veidai. Vienintelis šio viešbučio išskirtinumas – daug nuogų žmonių. Viešbutis turi dvi puses: viena skirta “nuogaliams” mėgstantiems erotiką, kita pusė – įprasta, kuklesnių, mėgstančių rūbus viešbučio lankytojams. Viešbutyje rengiami konkursai, žaidimai, po kurių laukia nuogų kūnų linksmybės vandenyje. Įdomus faktas – ištvirkavimas viešbutyje ne tik ne skatinamas, tačiau už jį netgi yra išvijama iš viešbučio, todėl šios taisyklės verta griežtai laikytis, jei nori mėgautis viešbučio teikiamais erotiniais malonumais.

Į legendų sąrašą galima paminėti ir Japoniją. Japonija turi gerai išvystytą specialiai sukurtą seksui skirtų viešbučių tinklą. Išskirtinumas – viešbutyje galima apsistoti tik vieną naktį, bet tą naktį galima užsiimti kuo tik širdis geidžia.

Norime paminėti ir Vokietiją. Vokietijoje – prostitucija ne nuodėmė. Yra įsteigti legalūs viešnamiai. Moderniam keturių aukštų pastatui suteiktas erotiškosios Artemidės vardas. Viešnamis svečiams siūlo ne tik damų teikiamas paslaugas, bet ir masažus, burbulines vonias, gardžius pusryčius bei vakarienes ar net gi pietus.

Kuboje moterys ne tik suteiks jums malonumą už tam tikrą atlygi, bet ir gausite šaunią draugę, kuri visą atostogų trukmę į jus žiūrės įsimylėjusiomis akimis, juoksis iš jūsų pokštų, vaikščios su jumis po parduotuves ir barus, o vakare eis miegoti į tą pačią lovą. Taigi jeigu norite puikiai praleisti laiką ir neužmiršti erotikos – Kuba puikus pasirinkimas.

Šis sąrašas toli gražu ne galutinis ir pasaulyje tokių vietų apstu, todėl kiekvienas šia sritim besidomintis keliautojas turi begalinį pasirinkimą, kur nuvykti ir ką nuveikti, tereikia fantazijos ir jūsų seksualiausios mintys bus išpildytos.

Daugiau informacijos  galite rasti  čia Manoerotika.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *