Šv. Ses. Faustinos namelis

2000-ais metais sesuo Faustina Kovalska buvo paskelbta šventąja. Jos garbei buvo sutvarkytas ir turistams plačiai duris atvėrė jos gyvenamasis namelis, kuriame ji buvo apsistojusi 1933-1936 metais. Priklausė Dievo Motinos Gailestingumo seserų vienuolynui. Istorijos pasakoja, kad ji ne kartą matė įvairiausius regėjimus, kuriuos vėliau nupasakojus iliustravo sostinės menininkas Eugenijus Kazimirovskis. Bene pats garsiausias jo darbas, tai 1934-ais metais nutapytas Gailestingojo Jėzaus paveikslas.

Gailestingumo namelis tapo šventa vieta daugeliui tikinčiųjų, kurie čia ateina ieškoti ramybės. Taip pat teigiama, kad menininko sukurtas garsusis paveikslas yra skirtas tiems, kurie atgailauja už nuodėmes ir nori gauti išrišimą. Pasak prižiūrėtojų bei vienuolyno – visi, kurie čia ateina su nerimu – išeina visiškai be jokios nuodėmės, kadangi jiems būna atleista ir jie tai jaučia.

  • +370 600 84068, +370 613 34460
  • Grybo g. 29 A
  • I-VII 10.00 – 17.00
  • http://www.gailestingumas.com

1 komentaras

  1. Petras Atsakyti

    Pagal šv. Fautinos regėjimus ir jai vadovaujant dail. E.Kazimirovskis nutapė tik vieną garsųjį Gailestingojo Jėzaus paveikslą, kuris yra gerbiamas Dievo Gailestingumo šventovėje Vilniuje. Jokių kitokių ”įliustracijų” dailininkas nedarė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *