Jeruzalės skulptūrų sodas

Jeruzalės skulptūrų sodas buvo sukurtas menininko Vlado Vildžiūno iniciatyva ir veikia jau daugiau nei 25-erius metus. Pradėjus nuo mažiausių žingsnių šiuo metu sodas labai išpuoselėtas ir pritraukia turistus ne tik iš Lietuvos tačiau ir viso pasaulio. Netoli sodo taip pat rasite ir Vlado Vildžiūno galeriją, kur galima rasti ne tik jo, tačiau ir kitų šiuolaikinių menininkų dirbinių. Kaip teigia kritikai, čia yra laikoma auksinė kolekcija, kuri puikiai atspindi lietuvių menininkų pasaulėžiūrą bei asmeninį gyvenimą.

Nuostabios gamtos apsuptyje taip pat galite susipažinti su talentingiausių Lietuvos skulptorių darbais: V. Vildžiūnas, T.K. Valaitis, V. Urbanavičius, M. Navakas, P. Mazūras, K. Jaroševaitė, Akstinas, A. Raila, A. Lankelis, K. Vildžiūnas, A. Kuzma ir kiti.

Jaruzalės skulptūrų sode taip pat galite pamatyti monumentus skirtus Čiurlioniui, Barborai Radvilaitei, paminklą L. Stuokai-Gucevičiui, taip pat ir G. Karaliui. Anksčiau minėtoje galerijoje nuolatos rengiami patys įvairiausi performansai, parodos ir kiti žmones suburiantys renginiai.

  • +370 5 270 1291, +370 685 78257
  • Lobio g. 6A
  • IV–VI 12.00 – 18.00
  • vjss@gmail.com
  • http://www.skulpturusodas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *