Kruizinis laivų terminalas

Visi į Klaipėdos uostą atplaukiantys kruiziniai laivai švartuojasi “Jūros vartuose” esančiame Kruizinių laivų terminale. Čia pirmą kartą Lietuvos žemę paliečia viso pasaulio šalių turistai, kurių kasmet daugėja.
 
Bet kuriuo metų laiku Kruizų terminalas kaip magnetas traukia tiek suaugusius, tiek vaikus. Čia – vienintelė vieta Klaipėdoje, kur iš arti galima pamatyti atplaukiančių laivų grožį, užkopti į karinio laivo denį ir net nusifotografuoti su tikrais jūrininkais.
 
Kasmet į Klaipėdą atplaukia vis daugiau kruizinių lainerių. 2017 metais Klaipėdoje jų planuoja apsilankyti apie 65, iš kurių trečdalis bus didieji kruiziniai laineriai (daugiau nei 200 metrų ilgio). Klaipėdoje ne kartą lankėsi ir vienas iš įspūdingiausių Baltijos jūroje kursuojančių kruizinių laivų, septintas pagal dydį pasaulyje, net už legendinį “Titaniką” didesnis laineris “Constellation”.
 
Tokių laivų atvykimas į miestą tampa visuotine švente. Laivai pasitinkami šokiais ir pučiamųjų orkestrų maršais, tautodailininkai specialiai kruizų keleiviams surengia suvenyrų muges. Tad jei planuojate kelionę į Klaipėdą, nepatingėkite pasidomėti, kada atplauks kruizinis laivas – pamatysite, ko nematę, ir pakliūsite tiesiai į šventės šurmulį…


Kruizinis laivų terminalas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *